Biz Kimiz?

2000 yılında kurulan Meteor Müzik; 18 yıl süresince elektronik sektöründe profesyonel ses, ışık,  görüntü sistemleri toptan ve perakende satışını yaparak, yurtiçi ve yurtdışında (Türkmenistan, Azarbaycan, Libya, Bangladeş, Irak …) birçok kültür merkezi, konferans ve toplantı salonlarının profesyonel ses, ışık, anons, görüntü ve konferans sistemlerinin akustik ölçümü ve yalıtımları, montajı ve çalıştırılması ile anahtar teslimi projeleri başarı ile gerçekleştirdi.

 

Meteor Müzik, Türkiye E-Ticaret pazarında, binlerce profesyonele ses, ışık ve görüntü sistemlerini “Online Satış” ile pazarlayan tanınmış öncü firmalardan biri olmuştur. E-Ticaretin yanısıra elektronik ürünlerin pazarlama, satış, montaj ve teknik servis hizmeti; Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Müzeler, Belediyeler, Kültür Merkezleri, Stadyumlar, Kapalı Spor Salonları, Devlet Opera ve Tiyatroları gibi Türkiye’deki kamu ve iktisadi kurum ve kuruluşlarının toplantı ve konferans salonlarının ses, ışık, sahne ve görüntü sistemlerinin, konferans ve simültane (tercüme) sistemlerinin, akustik ses yalıtımlarının ekspertizini ve projelendirmesini, ürünlerin tedariki ve montajını yaparak, sistemin çalıştırılıp teslim edilmesi şeklinde proje bazında hizmetler vermektedir.

Meteor Müzik, ISO 9001 : 2008 Sertifikası’na sahip, konusunda deneyimli personeli aynı zamanda kendi bünyesinde bulunan Teknik Servis Hizmeti ile birçok yabancı markanın teknik servis sorumluluğunuda üstlenmiştir. Online mağazasında ve projelerde sattığı DYNACORD, ELECTROVOICE, SOUNDCRAFT, SHURE, JBL, YAMAHA, MIDAS, ROBE gibi tanınmış markaların tek yetkili Ege Bölge Distribütörü’dür.

Meteor Müzik olarak; gelecek ile ilgili plan ve projelerimizden biri de yurtdışından, özellikle; Almanya, Hollanda, Danimarka ve Belçika gibi Avrupa birliği ülkelerine bağlı kaliteli üretici ve toptancı markaların Türkiye Temsilciliğini yapmak, gelişen Türkiye pazarında kaliteli ve güler yüzlü hizmet vererek müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak, hedeflere ulaşma çabası ile adımızın Türkiye dışında tanınan ve güven duyulan bir marka olması için çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

Sahip olduğu nitelikli insan gücü ve teknolojisi ile değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Kendi alanımızda zamanın her anında kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

check Product added to compare.