Hercules WAE-BTP04 Suya ve Toza dayanıklı bluetooth hoparlör, IP64

SKU:9138
Bu ürün Tedarik Edilir.
TRY1,421.56
Tedarik Edilecek
Quantity
add to compare

Hercules WAE-BTP04

Paris, 23 Mayıs 2013 - Outdoor sporları ve maceraları sevdiğiniz müzik parçaları ile daha da eğlenceli bir hal aldığından Hercules, WAE - Wireless Audio Experience ürün ailesine en son katılan WAE Outdoor BTP04’ü yarattı.

Kendi rekorlarınızı daha da ileri taşıyan müziğinizle vücudunuzda dolaşan daha fazla adrenalin var, hisler daha yoğun ve tamamen yeni bir güven düzeyindesiniz.

Bluetooth® kablosuz teknolojisi ile donatılmış, kendi sınıfında  IP64 onaylı tek aygıt olan yeni hoparlör Outdoor BTP04, spor düşkünleri ve macera severler için sevdikleri tüm müzik parçalarını akıllı telefon veya tabletlerinden, dışarıda herhangi bir yerde dinlemelerini sağlamak üzere özel olarak tasarlandı.

Kendi sınıfında  IP64 onaylı tek hoparlör olan BTP04 ile su sıçramaları veya kar'ı dert etmenize gerek yok, toza ve kuma karşı bile tam koruma sağlar. Kauçuk uç kısımları ve çift koruyucu ızgarası darbeye karşı gelişmiş dayanıklılık sağlar. Amatör veya profesyonel kayakçılar ve snowboard yapanlar, sörfçüler, uçurtma sörfü yapanlar, BMX sürücüleri, dağ bisikleti sürücüleri, uzun yürüyüş yapanlar, Parkour fanatikleri ve çok daha fazlası için mükemmeldir!

Sadece 280 gram ağırlığı ve 15 cm genişliği ile ister sokakta, ister plajda veya yamaçta olun tüm spor aktiviteleriniz için mükemmel bir arkadaştır. Küçük boyutuna rağmen 14 saatiaşkın dinleme süresi ve 10 metreyi geçen menzili ile hassas ses kalitesi sağlar (audio kaynağı ve çevrenizdekilere göre performans değişebilir).

Dahili mikrofonu sayesinde el kullanmadan arama fonksiyonu da sunar: Çağrıya cevap verin ve daha sonra kaldığınız yerden müzik dinlemeye devam edin. Daha kolay olamazdı!
Daha da fazla çıkış gücü için birlikte çalmak üzere birden fazla BTP04 hoparlörü birbirine bağlayabilirsiniz.

Adventure Pack

BTP04 bir USB kablosu, yaylı kanca, koruyucu kılıf ve bilek askısı içerir; kolay montaj için standart boyutlu vida yuvası barındırır. Spor maceralarında uçlarda gezinmenizi ve sevdiğiniz müzik parçaları ile sınırlarınızı zorlamanızı sağlayacak aksesuarlar içeren özel paket şeklinde de temin edebilirsiniz! Bu Adventure Pack özel pakette bisiklet montaj aparatı, vakumlu bağlantı aparatı, sırt çantası bağlantı klipsi ve otomobil çakmak şarj aleti mevcuttur.

WAE Outdoor BTP04’ü doğrudan akıllı telefon veya tabletten kontrol edebilirsiniz: Hoparlörü çok rahat bir şekilde kullanmanızı sağlamak için Hercules, hem iOS (4.0 veya üstü) hem de AndroidTM (2.2 veya üstü) ile uyumlu, kullanımı oldukça kolay bir uygulama olan "WAE Remote"u geliştirdi.

*Sizin maceranız hangisi?
 

 

 

 

HERCULES DJ
20530

Specific References

check Product added to compare.